BCnaglis

Azartiniai lošimai internete

Jei norima, kad mums kuo labiau sektųsi, reikia padvigubinti klaidų skaičių. Gali skambėti keistai, bet būtent taip veikia sėkmė. Azartiniai lošimai internete – vieni tokių, kur irgi gali prireikti sėkmės.

Klaidų kelias – būtinas

Kai kurie sėkmės filosofai savo paauglystės metais yra buvę kleptomanais, ne sykį dėl vagysčių sėdėję kalėjime. Kažkada net Oprai Winfri yra tekę patirti atleidimo jausmą dėl reporterės pareigų, nes jai pasakyta, kad ji yra per prasta televizijai. Šiuo metu ji – populiarios televizijos laidos vedėja. Visgi azartiniai lošimai internete galbūt nebuvo tai, ką ji labiausiai mėgo.

Aiškėja, kad būtent klaidų keliu keliaujama sėkmės link. Žmogus – savo gyvenimo kalvis. Kai galvojama, kad žmogus pats sau kala likimą – tuomet jis pats ir prisiima atsakomybę bei kuria savo likimą. Azartiniai lošimai internete taip pat darsyk patikrina, kaip stipriai trokštama kurti savo likimą.

Vargšai turi nelaimingo žmogaus mąstymą

Kitokia nuomonė reiškia, kad esame priklausomi nuo aplinkybių. Kai gana tiksliai žinome, kur norime eiti – tuomet net aplinka žmonėms noriai padeda. Jeigu visi įvaldytų sėkmės meną – neliktų nei vargšų, nei nelaimingų žmonių. Azartiniai lošimai internete bent akimirką gali padėti pasijusti laimingesniu. Turime branginti ir šias akimirkas. Šiaip sau jos nėra gaunamos be atlygio, kartais tai pareikalauja daug prakaito ir ištvermės. Retai būna kitaip.

Visgi sėkmė – neatsietina nuo nesėkmės. Nepatiriant nesėkmių – nežinome sėkmės skonio, juk kitu atveju negalėtume būti tikri, kad mums sekasi. Dažna nesėkmė – tik dar viena sėkmės plano akimirka. Azartiniai lošimai internete irgi panašiai gali būti aiškinami.

Mąstykime kaip sėkmingi

Vargšus bei nelaimingus žmones daro jų pačių mintys – už tai žmonės būna visiškai atsakingi, o tai reiškia, jog kiekvienas gauna bilietą tapti „privilegijuotųjų kasta“, deja ne visi geba tuo tikėti. O derėtų būti stipriam savo galvoje. Tik silpnieji ir gyvenantys baimėje drįsta kitiems pavydėti geresnio gyvenimo, o ne kitaip. Tai reiškia, kad reikia kasdien iš naujo sukaupti drąsą.

Jei netenkina esama situacija, būtina be perstojo kelti sau ambicingesnius tikslus bei apsispręsti dėl savo likimo. Azartiniai lošimai internete taip pat yra tarsi dalis žmogaus likimo. Čia irgi yra ir nuolat besisukanti ruletė, kuri reikalauja rinktis laimingus savo gyvenimo skaičius. Tai tarsi likimo tampymas už ūsų