BCnaglis

Azartiniai lošimai

Sakoma, kad ne piniguose laimė. Tame yra tiesos, nes kiekvienam laimės paieškos yra skiringas dalykas ir reiškia ne tą patį. Azartiniai lošimai gali būti tai, kas patiks kiekvienam bent jau kurį laiko tarpą

Nuo kasdienybės nepabėgsi

Žmonės gyvendami poroje dažnai vaidijasi. Tai tampa tarsi kasdienybės dalis. Tuo gyvenimas ir yra smagus. Čia atkeliauja gyvenimo smagumas ir visas žavesys. Kartais pabėgimas visai neturi plano, bet jį ne visada ir būtina turėti. Azartiniai lošimai turi padėti suprasti kas yra tikrieji jausmai, kai kalbama apie antrąsias puses.

Azartiniai lošimai jie neateina savaime, juos reikia atrasti. Kartais tai sėkmingai galima padaryti internetinėje erdvėje, o kai kuriais atvejais ir nelabai, nes viskas baigiasi dar vienu nusivylimu. Kai kalbame apie savo gyvenimą, reikia nustoti skųstis kitiems, reikia vaizduoti, kad viskas yra gerai ir yra sutvarkoma. Tuomet sudėtingi dalykai, užsitęsusios bėdos tampa kur kas paprastesnės ir įveikiamos.

Geras atradimas

Kuo žmogus laimingesnis, tuo daugiau jis tuo užkrečia ir kitus. Sakoma, kad visi nori būti šalia laime trykštančių žmonių, nes tuomet ir jų pačių gyvenimas tampa atrodyti kur kas įdomesnis. Tą tiesą padeda įsisamoninti ir azartiniai lošimai. Reikia nebabijoti jiems atsiduoti, lėkti nutrūktgalviais, kaip vaikystėje per rasą. Kai kuriems tokie išvedžiojimai gali atrodyti juokingi, bet kitavertus tai ir yra gyvenimo dalis, kuri mus laiko šioje žemėje.

Kiek mums duota niekas nepasakys, tad žmonės veltui vaikšto pas būrėjus. Jie visi turi viltį, kad jų gyvenimas nėra toks absurdiškas ir laukia kažkas netikėto ir smagaus. Reikia išmokti tikėti likimu tuo pačiu metu dedant pastangas dėl geresnio rytojaus. Jis visuomet ateina neprašytas visai kaip nekviestas svečias. Tuomet nepasakysi jam, kad ne jo laukta ir tikėtąsi.

Staigmenų rytojus

Jis atkeliauja kaip geras bičiulis, sakydamas, kad azartiniai lošimai sujauks viską ir reikės pradėti viską kurti iš naujo. Lai ir būna taip galvojančių. Tokių visur ir visada pasitaikys, tad reikia tai išmokti priimti kaip savaime suprantamą tiesą. Tai mūsų nūdienos dalis, tarsi nepakeičiama ir nekeistina.

Laimės paukštė skraido ne kažkur už kaimyno tvoros, o visai čia pat, reikia tik pagauti jai bent jau už uodegos, tuomet kai kurie dalykai neatrodys kaip didžiausios problemos, o dar vienas naujas smagus atradimas. To reikia kiekvienam – ne tik jaunam žmogui, dar ne itin suvokiančio gyvenimo vertę ir savo laikinumą.