BCnaglis

Blackjack – kai norisi kažko patikrinto

Kiekvienas gerą laisvalaikį įsivaizduoja skirtingai. Ir tai yra savaime suprantamas dalykas. Kitaip ir būti negali. Visgi yra kai kas, kas gali suvienyti net ir labai svetimus žmones. Tai yra blackjack.

Blackjack: tinka kiekvienam

Daugelis mėgsta azartinius žaidimus, tik ne kiekvienas ryžtąsi tai išbandyti namuose ar kazino namuose. Iš tikrųjų tai bent kartą verta padaryti. Gal jau atėjo pas laikas ryžtis, nes juk kažkada ateina laikas, kai nieko nebegalima atidėlioti. Tai gali išlaisvinti ir padaryti mus nevaržomai laimingus iki gyvenimo galo arba tik vieną dieną.

Kai kurie baiminasi įprasti prie blackjack. Dažniausiai ši baimė yra visiškai niekuo nepagrįsta, be reikalo. Reikia pažinti save, suvokti, kiek pačiam aktualu pajusti priklausomybę. Jei ji pajuntama, visais atvejais reikėtų kreiptis pagalbos. Niekada dėl to nereikia delsti.

Delsimas gali kainuoti gyvenimą ar net šeimos griūti. Kai viskas griūva, kartais ankstesnį gyvenimą tampa labai sunku susigrąžinti, tad visada reikia būti labai atsargiam. Net ir tai gali būti apčiuopiama – net sąlyginai magiška. Azartiniai lošimai ragina to imtis jau dabar, nieko nebeatidėlioti tai dienai, kai įkvėps ryžtas. Jis gali keistis ištisai, nereikėtų jaustis šokiruotiems.

Verta išbandyti su draugais

Saikingas blackjack žaidimas gali pažadinti iki šiol neatrastus pojūčius. Jie gali būti neįtikėtini ir sunkiai nusakomi žodžiais. Pirmąsyk galima tai išbandyti ir su draugais. Geriausia, kad jie būtų tikri. Tuomet negresia būti išjuoktam.

Visi azartiniai žaidimai yra tarsi magnetas. Galima nesunkiai pajusti kiek stipriai jie traukia. Ta trauka yra nepaprasta. Ji smagi ir nepakartojama. Blackjack kartais daro magiškus dalykus su žmonėmis. Tai normalu, kad kiekvienas turi savų manijų, tai yra pateisinamas dalykas ir dėl to niekas neturėtų teisti.

Nepaaiškinama trauka

Kai viskas atrodo uždrausta, kuomet kiekvienas mūsų žingsnis tarsi stebimas, blackjack gali būti puikus išsivadavimas nuo to slogučio. Niekas to iš žmogaus negali atimti ar kažkaip sukritikuoti. Lai juokiasi visas pasaulis – kaip žmogus žaidė, taip ir žais visais laikais, nes niekam to nepakeisti.

Ne kiekvienas žaidimas žaidimui lygu. Šis žaidimas yra kitoks – toks, kokį gera žaisti su draugais bet kuriuo paros metu. Dėl to visiškai nebūtina niekam aiškintis. Įnikti gali kiekvienas net ir žaisdamas vienas. Visų svarbiausia klausytis nuojautos – išgirsti ką ji sako. Žinoma, kartais ji gali tylėti.