BCnaglis

„Blackjack“ moko strateginio mąstymo

Dažnas tiksliųjų mokslų atstovas žino, kad smegenys nuolat turi būti lavinamos. Tai yra patvirtinę net begalė mokslini tyrimų. Tarkim, kad iš šis: senjorai, kurie periodiškai sprendžia kryžiažodžius, rečiau rizikuoja susirgti Alzhaimerio liga. Nors niekas iki šiol nedarė tyrimo su „Blackjack“, bet jei toks būtų daromas, jis neabejotinai patvirtintų šio žaidimo teigiamą naudą.

Smegenys – kaip ir visas fizinis kūnas

Smegenys kaip raumenys – kai juos priverti sau tarnauti, jie pradeda veikti efektyviau. Tai  nutinka ir pasirinkus „Blackjack“. Šis žaidimas ne kiekvienam eiliniam mėgėjui, nes jam perprasti reikia laiko, atsidavimo ir nemenkų protinių gebėjimų, tad nieko nuostabaus kad jis labiau paplitęs tarp tiksliųjų mokslų atstovų. Tokie žmonės jie gali žaisti iki išnaktų, o ryte sėkmingai laikyti egzaminus.

Kur slypi „Blackjack“ paslaptis. O ji labai elementariai ir nesunkiai pajaučiama, kai atsiduoda šiam žaidimui visa savo esybe. Tuomet išnyksta realybės ir fantazijos pojūtis, atrodo, kad viskas susilieja tarsi į vieną visumą.

Pagilina turimas savybes

Kiekvienas išbandęs „Blackjack“ vėl nori ir nori prie jo grįžti. Iš to fakto gali juoktis tie, kurie nėra to bandę. Šis azartinis žaidimas tarsi panacėja nuo apsnūdimo ir tingulio.  Humanitarinių mokslų atstovams šią tiesą gali būti sunkiau suprasti, bet tai nebūtinai reiškia, kad šie negeba įsisavinti šio žaidimo peripetijų ir pajausti malonumą.

Nors „Blackjack“ ir vadinamas logiškai mąstančių žmonių žaidimu, bet kuris gali praturtinti savo mąstymą, jį išmėgindamas. Pirmąjį kartą verta jį išbandyti internete ar apsilankius kazino namuose ramiai stebėti, kaip žaidžia kiti. Tai taip pat padės perprasti šio žaidimo esmę. Kaip bebūtų, nėra tokio žaidimo, kurio neperprastų net ir patys kvailiausieji.

Suaktyvina smegenis

Kai smegenys aktyviai dirba, organizme pradeda vykti tam tikros cheminės reakcijos, žmogus jaučiasi energingesnis, problemos, kurios iki tol gyvenime atrodė didelės ir sunkiai išsprendžiamos, tokiomis akimirkomis sumažėja iki musės dydžio. Ir dėl to nereikia stebėtis. Žaidimas „Blackjack“ geba tai daryti su žmonėmis. Tereikia įsijausti, visiškai jam atsiduoti, kaip sakoma, būti čia ir dabar. Vos tik pradėjus žaisti, ateina į galvą suvokimas, kad čia yra tai, ką verta pakartoti dar nesyk. Dėl tokios į galvą atkeliavusios minties visiškai nereikia jausti gėdos. Čia dar nereiškia, kad reikia pulti ieškoti anoniminių lošėjų klubų, tai  tik reiškia, kad pavyko gyvenime atrasti kažką naujo ir smagaus.