BCnaglis

Blackjack – vaistas nuo depresijos

Kiekvienas nori rasti savų būti išguiti blogas mintis. Vienams tai būna kažkas sunkiai paaiškinamo, kitiems rūpi ieškoti naujų dalykų. Blackjack gali būti geras pasirinkimas bet kuriuo atveju.

Blackjack kupinas atradimų

Kai nutinka emocine prasme skausmingesnis įvykis ir mes linkę prisiimti kaltę, kažkur laikomasi įsikibus nuostatos: kai kontroliuoju situaciją, galiu kažką pakeisti, tad tuo metu skausmas praeis. Ši dinamika būdinga daugumai save kaltinti linkusų moterų.

Prisitaikyti prie realybės, kai egzistuoja nekeistini dalykai, nebūna paprasti, nes tuomet reikia patirti nuslopinti ar išstumti jausmus: bejėgiškumą, neviltį, apmaudą, vidines tuštumas. Prieraišiai mylinti moteris itin dažnokai jaučia nenumaldomą poreikį sergėti kitus žmones ar situacijas. Taip pasirenka bent kai kuriose profesinėse srityse nesugebančius prisiimti atsakomybės vyrus, kuriems tikrai reikia pagalbos, globos, kontrolės bei pasitelkia savo meilės pajėgas, atkakliai sieks, jog partneris pasikeistų. Tuo tarpu  Blackjack kelia visai kitus jausmus.

Nauji atradimai

Jos pernelyg globėjiškos ar pasiaukojančios, bet savo nepaaiškinamą norą kontroliuoti pridengia „karžygės“ role. Taip moka rūpintis kitais, išskyrus save. Šios moterys mokosi nuslopinti troškimą, jog jomis rūpintųsi, kartais dar laukia galimybės veikti tai, ką gali geriausiai: rūpintis vienų norais, netgi poreikiais.

Kai kurios moterys per anksti tampa suaugusiomis ir prisiima per didžiulę atsakomybę, tad ir turi šį nevaldomą, kitais atvejais galbūt net liguistą jutimą prižiūrėti, „gelbėti“ kitus. Visgi kai meilė susitapatina su veiksmu, parama gali peraugti, tapti įkyrumu, taip atsakingumas – dominavimu ir savininkiškumu. Deja, taip neretai ir nutinka. Optibet Blackjack primena, kad galima atrasti ir visiškai kitokį gyvenimą. Tereikia gebėti tuo patikėti.

Pagalba sau

Atsigręžkime į save. Išsilaisvinimas iš tokio santykio palengva, ilgai net tam reikia nemažai pastangų. Baimė būti vienam paima iš žmogaus laisves ir verčia net vergauti draugų troškimams. Išsivaduoti nuo to – tai išmokti pasitikėti artimais, kai nelaukiama, kažkas nors išgelbės, kadangi ankstėliau, gal po to tas, išmokę žaisti, ims primesti savas užduotis. Bet kuria kitų žmonių laimė ribojama. Tuo tarpu Blackjack yra visiškai kitoks.

Jeigu žmonėms reikia žmonių pritarimų, kad jaustųsi savimi ir, tam jų egzistencija tampa prasminga, reiškia, esama priklausomais. Kartais siekiama, jog mylimas žmogus pripildytų pilną gyvenimą, tik egzistencijos suvokimas privalomas rasti savyje. Visai kaip ir  Blackjack. Supratus užčiuopiama laimė pasirinkti, kai jau puikiau suprantama, tuo kitokia galimybių proga atsiveria.