BCnaglis

Pokeris visada pakelia nuotaiką

Lietuviai garsėja kaip paniurėlių tauta. Nuo blogos nuotaikos visada galima išsivaduoti užsiimant smagiais dalykais, Pokeris – vienas iš itin smagių dalykų.

Pokeristai kuria bendruomenes

Šiuo metu Lietuvoje, beveik kiekviename mieste galima atrasti mažiausiai po vieną pokerio klubą. Taip yra todėl, nes pokeristai vis aktyviau kuria savo bendruomenes. Pokeris šalyje tampa vienu populiariausių žaidimų. Ir nieko čia keisto. Šis žaidimas kitose šalyse jau buvo seniai pripažintas ir įvertintas, jis net yra pripažintas sportu.

Pokeris kaip magnetas traukia aukštesnio intelekto žmonės. Daugeliui jų pokeris tampa rutiniška veikla, kolektyve buriamos komandos. Šis žaidimas kartais suveda ir nieko bendro iš pirmo žvilgsnio tarpusavyje neturinčius žmones. Jie žaidžia ne dėl pergalių ir prizų, bet dėl sportinio intereso ir užgimusios bendrystės. Taip tarp žmonių kuriasi draugiški ryšiai.

Išvaduoja nuo blogų minčių

Juokaujama, kad šis žaidimas turėtų būti žaidžiamas psichinių sutrikimų įstaigose, krizės centruose. Žmonės daug lengviau išsivaduotų nuo savo problemų, kai tik pajaustų kitokio gyvenimo skonį. Gali būti, kad dažnam iš jų nebeprireiktų ir antidepresantų, nes pokeris nepaneigiamai pakelia žmonių nuotaiką. Net ir didžiausias surūgėlis ima šypsotis, kai vos tik išbando šį žaidimą.

Pradžioje šį žaidimą galima išmėginti draugų kompanijoje. Nieko tokio, jei daugeliui jų tai bus pirmas kartas. Labai smagu gilintis į šio žaidimo taisykles bei gerinti savo psichologines žinias, stebint kitų žaidėjų reakcijas veide. Šis pastabumas, gebėjimas atpažinti žmonių emocijas yra labai svarbi šiame žaidime. Verta pavartyti ir psichologijos vadovėlius bei kitas knygas.

Galimybė pajusti azartą

Niekas nedrįstų neigti, kad pokeris reiškia ir progą pasitikrinti, kiek žmonės yra azartiški. Šis žaidimas žada tikrai didžiulį azartą, kiekvieną kartą, vos tik jį pradėjus žaisti. Visada verta leistis į šio žaidimo pasaulį. Kas kartą jis gali atrodyti kitas. Bet tai nieko blogo taip jaustis, tuo ir nerealus pažinimo jausmas.

Žmonės mėgsta naujus dalykus, ypač kai jie patraukia jų aplinkos žmones. Pokeris neabejotinai iš tokių dalykų. Pirmas kartas gali atrodyti gana sudėtingas, bet tai tik pirmas toks įspūdis. Jį gali išsklaidyti pats žaidimas. Visada verta kartu į kazino namus pasiimti ir draugus. Jie padės jaustis drąsiau, be to ir pats pokeris tuomet atrodys daug smagesnis. Neskaitant visų minėtų dalykų, šis žaidimas žada ne tik pažinimo jausmą bet ir progą darsyk pajusti azartą.