BCnaglis

Žaidimas „Renegate“

Yra pastebėta, jog azartinius žaidimus mėgstantieji kur kas dažniau gali pasigirti aukštesniu IQ. Savo intelekto koeficientą savotišku būdu siūlo pasitikrinti ir žaidimas „ Renegate“.

Lavina kūrybiškumą

Tiesa, mėgaujantis šiuo žaidimu verta vengti piktnaudžiavimo, pažvelgti į jo turinį. Visų azartinių žaidimų mėgėjų dėmesiui internete siūlomi žaidimai, padedantys ne vien puikiai praleisti laiką, bet ir ugdo gebėjimus, tikrai praverčiančius kasdienybėje.
Kūrybinėms galioms lavinti ir dėmesiui detalėms  Žaidimas „Renegate“ vienas labiausiai žinomų žaidimų, kuriam tūkstančiai žaidėjų kiekvieną dieną skiria ne mažiau kaip valandą. Dėl to visiškai neverta jaudintis, nes tai ne taip blogai, kaip skeptikai gali kalbėti. Šiame žaidime – nevienodi režimai – išlikimas, kai žaidėjas privalo gebėti pats pasikliauti skirtingais ištekliais tam, jog išliktų, iki kūrybinio, kai pasitaiko neribota laisvė kurti ar net skraidyti.

Įžvelgiama nauda

Dėl žaidime esamų galimybių atskleisti save, specialistai ar patys žaidėjai pastebi, kad šis žaidimas gerina kūrybiškumą, gebėjimą susikoncentruoti ir ugdo dėmesį smulkioms detalėms. Šio žaidimo nauda jau diskutuojama net užsienio suaugusiųjų švietimo įstaigose. Ne šiaip atsižvelgiant į paklausą šio žaidimo kūrėjai bando kurti minėto žaidimo variantą, sukurtą konkrečiai tik minėtoms mokykloms. Žaidimas „Renegate“ skatina tyrinėti pasaulį virtualiai bei pačiu nauju būdu sudominti mokslo naujovėmis.
Minėtas žaidimas „Renegate“ apima tai, kas daugeliui žmonių ir nesvetima kasdienybėje. Tai yra vienas nuostabiausių žaidimų bet kuriam suaugusiam žmogui, kuris dar trokšta užtrukti savo įsivaizduojamoje vaikystėje. Žaidimas padeda išmokti rūpintis kitais, suvokti darbo būtinybę, moko atsakomybės jausmo, lavina socialinius gebėjimus bei padeda išsiaiškinti tai, ką verta atlikti ir ko vengti realiai.

Būtina savikontrolė

Žaidimas „Renegate“ puiki socialinio gyvenimo mokykla. Komandinėms užduotims bei bendravimui lavinti šis žaidimas taip pat labai tinka. Jis yra labai žinomas visame pasaulyje, kiekvieną mėnesį generuojantis milijonus realių žaidėjų. Visiems žaidėjams kai ką verta žinoti iš anksto žaidimas „Renegate“  labai įtraukiantis, tad žaidžiant jį reikėtų skirti dėmesio savo savikontrolei nešvaistyti kiauros dienos tik šiam vieninteliam žaidimui.
Šiame žaidime būtinas itin sėkmingas susikalbėjimas su savimi, draugiška atmosfera namuose ar su komandos draugais ypač tuomet, jei norima pergalių. Kiekvienas žino, kad darbas komandoje neturint reikiamos komunikacijos yra paprasčiausiai nenumanomas. Neverta pamiršti ir to, jog čia turima staigiai reaguoti į priešininko judesius, tad išmokstama sprendimus ir gyvenime priimti sparčiau.